Новини » Світ Читать эту новость на русском

В Японії чоловік убив 9 користувачів Twitter, які писали про самогубство

Підозрюваного затримали ще в 2017 році, але провину він визнав лише зараз

Підозрюваний у вбивстві 9 людей Такахіро Ширайші GETTY IMAGES

Японець Такахіро Ширайші зізнався в убивстві 9 людей, які у Twitter заявляли про наміри накласти на себе руки. Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що чоловік знаходив жертв у соцмережах за публікаціями на суїцидальну тематику. У березні 2017 року він завів акаунт у Twitter, в якому написав "Я хочу допомогти людям, які страждають. Будь ласка, пишіть мені в приватні повідомлення будь-коли".

Зловмисник знайомився із жертвами онлайн, а потім виманював їх на реальну зустріч з обіцянкою допомогти їм померти. У підсумку він убив 8 жінок, одній із яких було 15 років, та 1 чоловіка, який вступив у конфлікт із Ширайші через зникнення дівчини.

Підозрюваного зарештували ще в 2017 році, після того як у його квартирі знайшли фрагменти людських тіл. Проте лише під час останнього судового засідання Ширайші заявив, що звинувачення проти нього є правильними.

При цьому адвокати чоловіка стверджують, що жертви давали згоду на свою смерть. Якщо вони це доведуть, то Ширайші загрожуватиме від 6 місяців до 7 років ув’язнення замість смертної кари. Водночас підозрюваний не погоджується з позицією своїх захисників.

Новини за темою: На Японію обрушився небезпечний тайфун: Людям наказали запасатися їжею та водою

Нагадаємо, нещодавно в Києві вчинили напад на співробітницю посольства США - жінку знайшли на вулиці в непритомному стані з травмою голови.

Пізніше стало відомо, що смерть співробітниці посольства, яка виявилася громадянкою Сполучених Штатів, розслідують як умисне вбивство. Водночас правоохоронці не відкидають версію про нещасний випадок.

Loading...