У виборчому штабі Байдена й Гарріс виявили коронавірус

Сенаторка Камала Гарріс

USA Today

Через спалах коронавірусу кандидатці у віцепрезиденти довелося скасувати турне

Кандидатка у віцепрезиденти США від Демократичної партії Камала Гарріс скасувала виборче турне до штату Північна Кароліна через виявлений коронавірус у представників штабу. Про це повідомляє CNN.

Зазначається, що поїздка була запланована на неділю, 18 жовтня. COVID-19 підтвердили в члена льотного екіпажу та директорки з комунікацій штабу. "Жоден із цих людей не контактував з віцепрезидентом Байденом, сенатором Гарріс чи будь-якими іншими працівниками з моменту проходження позитивних результатів або за 48 годин до їхніх позитивних результатів", – сказала менеджерка президентської кампанії Байдена Джен О'Меллі Діллон.

Водночас відомо, що Камала Гарріс тимчасово проведе віртуальну кампанію, щоб її почули виборці по всій країні. "Я думаю, що важливо бути там, де є люди, але робити це таким чином, щоб не загрожувати їм з точки зору їхньої безпеки. І тому ми це розробляємо. Це, безумовно, інший вид кампанії ніж будь-що, що ми робили раніше, але ми робимо все можливе", – сказала Гарріс.

Новини за темою: Байден офіційно визначив пріоритети щодо України у разі обрання президентом США

Нагадаємо, кандидат у президенти Сполучених Штатів Америки від Демократичної партії Джо Байден заявив, що в разі обрання президентом він надягне маски на всю Америку. За словами Байдена, він також забезпечить доступ до безкоштовного тестування на COVID-19.

 

 

Loading...