Новини » Світ Читать эту новость на русском

У ВООЗ заявили про прискорення пандемії коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Пандемія навіть не наблизилася до завершення

Глобальна пандемія коронавірусу починає прискорюватися, попри те, що деяким країнам вдалося досягти прогресу у стримуванні хвороби. Більшість жителів планети залишаються сприйнятливими до коронавірусу. Про це на пресбрифінгу заявив глава Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВООЗ) Тедрос Гебреісус.

"Ми всі хочемо, щоб це закінчилося. Ми всі хочемо продовжувати жити своїм життям. Але сувора реальність така, що все ще навіть не наблизилося до закінчення", - зазначив він.

За словами Гебреісуса, введені багатьма країнами обмежувальні заходи дозволили пригальмувати розвиток COVID-19, але не зупинили поширення хвороби повністю.

"Критичне питання, яке постане перед усіма країнами в найближчі місяці, полягає в тому, як жити з цим вірусом", - наголосив глава ВООЗ.

Нагадаємо, минулого тижня загальна кількість випадків коронавірусу у всьому світі перевищила 10 тисяч. Нові спалахи коронавірусу також фіксують у країнах Європи, навіть тих, які вже оголошували про перемогу над хворобою.

Новини за темою: Китай вакцинуватиме військових експериментальним препаратом від COVID-19

Раніше повідомлялося, що станом на ранок понеділка, 29 червня, в Україні зафіксовано 646 нових випадків коронавірусної хвороби COVID-19. 

Loading...