Новини » Світ Читать эту новость на русском

У ВООЗ заявили про небезпеку третьої хвилі пандемії COVID-19 через кілька місяців

Девід Набарро Фото з відкритих джерел

Країнам Європи потрібно побудувати необхідну інфраструктуру, щоб взяти ситуацію під контроль

Спеціальний посланник Всесвітньої організації охорони здоров'я Девід Набарро попередив Європу про загрозу настання третьої хвилі коронавірусу COVID-19 на початку 2021 року. Про це повідомляє DW

Як зазначається, країни втратили можливість побудувати необхідну інфраструктуру влітку після першої хвилі пандемії. У зв'язку з цим Європу накрила друга хвиля. Однак, якщо країни терміново не виправлять ситуацію, то вірус надалі поширюватиметься. 

"Якщо вони не побудують необхідну інфраструктуру зараз, у них буде третя хвиля на початку наступного року", - наголосив Девід Набарро.

За його словами, ситуація з COVID-19 у країнах Східної Азії дещо краща через "дуже чітку комунікацію" між владою і населенням. 

Новини за темою: В Європі від COVID-19 кожні 17 секунд помирає людина, – ВООЗ

"Ще один елемент, який дуже помітний у Східній Азії: після того, як число випадків (зараження COVID-19 - ред.) вдалося знизити завдяки сильній реакції людей, заходи не послаблюються. Необхідно дочекатися, поки показники стануть низькими і залишатимуться такими", - додав спеціальний посланник ВООЗ. 

Водночас він наголосив, що наразі перед багатьма західноєвропейськими країнами стоїть завдання "знову взяти вірус під контроль", однак без введення локдауну. 

Нагадаємо, нещодавно глава європейського підрозділу ВООЗ Ханс Клюге заявив, що країни Європи можуть уникнути введення режиму повної ізоляції за умови, що більшість жителів будуть дотримуватися маскового режиму.

Loading...