Новини » Світ Читать эту новость на русском

У ВООЗ прогнозують зростання смертності від COVID-19 у Європі в 4-5 разів

Однією з причин ймовірного зростання смертності називають перебування в закритих приміщеннях

Ганс Клюґе Фото з відкритих джерел

Директор ВООЗ по європейському регіону Ганс Клюге заявив, що смертність від коронавірусу в Європі може зрости в 4-5 разів у порівнянні з квітневими показниками. Про це повідомила пресслужба ООН.

Зазначається, що можливе зростання показників пов’язане з тим,  що люди різних поколінь будуть проводити більше часу в закритих приміщеннях. "Прогнози, засновані на епідеміологічних моделях, не дають приводу для оптимізму. У разі тривалого ослаблення обмежень у січні 2021 року щоденні показники смертності будуть у 4-5 разів вищі, ніж у квітні", – сказав Клюге.

За словами директора, наразі в Європі спостерігається збільшення щоденних захворювань у 2-3 рази в порівнянні з квітнем, але смертність зменшилася в п'ять разів. У ВООЗ це пояснюють збільшенням кількості тестувань та виявленням більшої кількості захворювань у молоді, яка не має важких симптомів. Проте зараз люди різних поколінь все більше будуть проводити час у закритих приміщеннях, що може призвести до зростання смертності.

При цьому шляхом вирішення ситуації Клюге називає введення більш жорстких обмежень у багатьох європейських країнах. За його словами, прості заходи на кшталт носіння масок і суворого контролю при скупченні людей можуть зберегти життя 281 тис. людей у 53 країнах. "Ці прогнози тільки підтверджують те, про що ми говорили весь цей час: пандемія не відступить сама по собі, але ми можемо цього досягти", – висловився очільник Європейського бюро ВООЗ.

Новини за темою: Новий антирекорд: За минулу добу в Україні виявили майже 6 тисяч нових випадків коронавірусу

Нагадаємо, нещодавно Ганс Клюге заявив, що останні дані досліджень свідчать про зростання апатії до коронавірусу в усій Європі. За його словами, жителі континенту мають залишатися пильними щодо COVID-19.

Loading...