Новини » Світ Читать эту новость на русском

У ВООЗ немає даних про стійку передачу коронавіруса від людини до людини поза межами Китаю

Коронавірус продовжує поширюватися світом Фото з відкритих джерел

Також голова ВООЗ звернув увагу на необхідність підготовчих заходів до можливого поширення вірусу

Всесвітня організація охорони здоров'я на даний момент не володіє даними про стійку локальну передачу китайського коронавіруса від людини до людини, за винятком особливої ситуації на круїзному лайнері Diamond Princess в Японії. Про це організація повідомляє на сторінці в Twitter.

За словами генерального директора ВООЗ Тедроса Аданома Гебреєсуса, станом на ранок 18 лютого було відомо про 804 хворих в результаті інфікування коронавірусом нового типу за межами Китаю, три людини померли. Поза Китаєм зареєстровано 92 випадки передачі вірусу від людини до людини.

За його словами, у ВООЗ поки недостатньо інформації про тяжкість перебігу хвороби у пацієнтів за межами Китаю і через це немає можливості для обґрунтованого порівняння ситуації в цій країні та в інших державах. Він закликав світове співтовариство надати більше інформації по кожному хворому.

Голова ВООЗ звернув увагу на необхідність підготовчих заходів до можливого поширення вірусу. Він повідомив про те, як Сінгапур, Індонезія і африканські держави ведуть таку роботу. До кінця поточного тижня у 40 країн в Африці і 29 в Західній півкулі буде можливість діагностувати хворобу, викликану новим коронавірусом.

Нагадаємо, за останніми даними, станом на ранок 18 лютого, кількість хворих на небезпечний коронавірус COVID-19 сягнула 73 335 осіб у світі, а ще 1873 пацієнти загинули.
Loading...