Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Великій Британії знайшли готичну святиню XIV століття

Знайдена готична печера Урядовий кур'єр

За словами археологів, їх дослідження дозволить встановити точне датування знайдених артефактів

Британські археологи виявили в печері, яка відкрилась після зсуву, готичну святиню XIV століття. Про це пише Урядовий кур’єр.

Оглянувши її ретельно, археологи знайшли нішу висотою 70 сантиметрів. У ній вирізані точки й зображення хреста на Голгофі зліва від них. Всього ж було виявлено сім-вісім додаткових невеликих ніш з напівстертими написами або ініціалами всередині.

Також дослідники зафіксували, що стеля печери закопчена, а на підлозі було знайдено залишки від двох багать. Це дозволило археологам зробити висновок, що в середньовіччя ця печера була більшого розміру.

"Імовірно, вона використовувалася у якості храму задовго до того, як на вершині пагорба було збудовано церкву. Однак що це був за храм, вченим ще належить встановити. Відзначимо, що цей пагорб до XIV століття мав назву Drakehill, тобто "Пагорб Дракона", - йдеться в повідомленні.

Наразі залишки сажі та деревного вугілля відправлені на аналіз. За словами археологів, їх дослідження дозволить встановити точне датування знайдених артефактів.

Новини за темою: В Африці знайшли найдавніший череп предка Homo sapiens

Нагадаємо, раніше в австралійському штаті Вікторія знайшли пару рідкісних мух, які застигли в бурштині 41 мільйон років тому.

Loading...