Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Великій Британії знайшли руїни села залізної доби

Там міг перебувати великий оборонний корпус, виритий в кінці I століття до н. е.

Під час робіт з дослідження території для будівництва житла, які проходили в селі Тай-Грін на південному сході Великої Британії, археологи зробили незвичайну знахідку, яка може розповісти багато нового про устрій життя стародавніх людей, передає Dunmow Broadcast.

Зокрема, йдеться про руїни села залізної доби (500-332 років до н. е.). Фахівці вважають, що це місце мало важливе значення. На думку фахівців, там міг перебувати великий оборонний корпус, виритий в кінці I століття до н. е., з 17 круглими будинками та 17 напівкруглими формами.

Глибина ярів дозволяє припустити, що будівлі були до 15 метрів в діаметрі. Археологи сказали, що біля огорожі був прохід, схожий на алею, і він був з’єднаний з центральним розворотом. У спорудах, схожих на середньовічні комори, могли зберігатися харчові продукти.

Також під час розкопок археологи знайшли понад 100 брошок, які могли бути створені починаючи з I століття до н. е. і до III століття н. е., 10 монет залізної доби, римські монети, шпильки, намиста, кільця і фігурку півня з мідного сплаву. Крім того, було знайдено місце з великою кількістю кісток тварин та раковин устриць.

Новини за темою: Археологи знайшли в Помпеях стародавній магазин їжі та "енергетичний батончик"

Раніше повідомлялося, що у Туреччині на півострові Урла-Чешме археологи виявили залишки храму Афродіти, вік якого оцінюють у 2500 років.

Loading...