У Туреччині затримали главреда російського агентства Sputnik

Sputnik Фото з відкритих джерел

Співробітників Sputnik переслідують нібито через їхню професійну діяльність

У неділю, 1 березня, в турецькому Стамбулі правоохоронці затримали головного редактора турецького бюро агентства Sputnik Махіра Бозтепе. Про це повідомляє Sputnik Turkey.
 
Окрім цього, в Анкарі затримали ще трьох громадян Туреччини, які займають посади журналістів у агентстві Sputnik. Як зазначається, напередодні до квартир співробітників намагалися увірватися люди, які агресивно поводилися та кричали націоналістичні гасла. Після цього інциденту журналісти звернулися в поліцію, де їх затримали, а будь-який зв'язок з ними зник.
 
 
 
За інформацією агентства, журналістів переслідують через їхню професійну діяльність.
 
 
Довідка
Sputnik - новинне агентство, засноване міжнародним інформаційним агентством "Росія сьогодні". Головний офіс агентства знаходиться в Москві. Агентство висвітлює новини світової політики і економіки і орієнтоване на зарубіжну аудиторію. Sputnik отримує матеріали з міжнародних представництв.
 
 
Нагадаємо, сьогодні у Міністерстві закордонних справ Росії назвали такі дії щодо співробітників Sputnik "грубим порушенням прав журналістів" та почали вимагати від турецької влади вжити необхідних заходів щодо захисту журналістів турецького бюро інформагентства Sputnik.
Loading...