У Туреччині створили робота, що допомагає протидіяти поширенню COVID-19

Вартість робота оцінюється в 1 тис. доларів

Учителі в турецькому місті Орду розробили робота для надання допомоги в боротьбі з поширенням коронавірусу. Про це повідомляє Hurriyet.

Зазначається, що шість вчителів, які працюють в науково-мистецькому центрі, створили робота, який призначений для розміщення біля входу в будівлю. Він вимірює температуру тих, хто хоче ввійти, і якщо температура людини занадто висока, він блокує відкриття дверей. Водночас, якщо температура у відвідувача в нормі, то робот видає маски і дезінфікуючий засіб.

Цікаво, що пристрій було виготовлено на 3D-принтері. В місцевому управлінні освіти заявили, що прототип робота коштує 1000 доларів. Проте, там вважають, що цифра впаде до 700 доларів, якщо розпочати масове виробництво, адже робота можна буде використовувати у всіх школах і установах Туреччини.

Новини за темою: Росія виробила першу партію власної вакцини від COVID-19

Нагадаємо, нещодавно Туреччина почала масштабне дослідження мутацій COVID-19. Науковці хочуть зрозуміти, чи схожий вірус березня на вірус в червні. Крім того, вчені планують дізнатися, чи зразок вірусу, надісланий з південного сходу країни у квітні, має подібні риси з тими, які були зібрані з Чорноморського регіону в тому ж місяці.Loading...