У ЦВК РФ масово надходять скарги про примус до голосування

Також надійшли звернення про примус голосувати з певним результатом

1 липня - всеросійське голосування Lenta.ru

Кількість звернень до ЦВК РФ з приводу примусу до голосування по внесенню поправок до Конституції Росії збільшилася до 113. Про це повідомляє Інтерфакс з посиланням на голову комісії Еллу Памфілову.

Глава ЦВК Росії розповіла, що отримано два звернення, в яких люди скаржаться на примус до голосування, до того ж, з певним результатом.

Новини за темою: Як проходить голосування за поправки до Конституції РФ

За словами Памфілової, ще 26 звернень стосуються роботи спостереження на голосуванні, чотири - труднощів для людей з обмеженими можливостями.

"13 порушень надійшло за процедурою голосування: некоректна перевірка паспортів і рідкісні випадки, коли відсутні спостерігачі. Ще раз повторюю для всіх: це неприпустимо", - заявила голова ЦВК РФ.

Новини за темою: Обнулення термінів Путіна: В РФ почалося голосування щодо змін до Конституції

За даними Памфілової, в інформаційний довідковий центр ЦВК на ранок 28 червня надійшло 389 783 звернення.

"З оброблених повідомлень всього 2,36% містять інформацію про проблеми, недоліки та можливі порушення по темі" Загальноросійський голосування ". Але за кожним стоїть конкретна людина і проблема. Жодне не повинно залишитися без уваги", - зазначила Елла Памфілова.

Новини за темою: МЗС виступило проти голосування жителів ОРДЛО на всеросійському референдумі щодо поправок до Конституції

Нагадаємо, з 25 червня і до 1 липня в Росії триває голосування щодо поправок до Конституції, одна з яких торкнеться "обнулення" президентських термінів Володимира Путіна, також експерти стверджують, що зміни призведуть до погіршення ситуації з правами опозиції. 

Loading...