У центр Мінська стягнули військову техніку та ОМОН: Готуються до нового протесту

У Білорусі готуються до акції протесту Фото з відкритих джерел

До Будинку уряду стягнули омонівців та солдатів внутрішніх сил

У неділю, 30 серпня, у Мінську опозиція запланувала провести акцію протесту. У зв'язку з цим в центр білоруської столиці стягнули військову техніку та ОМОН. Про це повідомляє ТАСС

Зазначається, що акція повинна розпочатися приблизно о 14:00. Наразі до Будинку уряду на площі Незалежності стягнули значну кількість солдатів внутрішніх військ і омонівців.

Крім цього, на вулиці Радянській, яка розташована біля будівлі уряду, вистроїли вантажні машини для перевезення особового складу. Крім цього, там розмістили автозаки, водомети та іншу спеціальну техніку для розгону демонстрантів. Також у центр Мінська прибули декілька карет швидкої допомоги. 

У Білорусі готуються до акції протесту Фото з відкритих джерел

У Білорусі готуються до акції протесту Фото з відкритих джерел

Новини за темою: В ЄС заявили, що Білорусь не повинна стати "другою Україною"

Нагадаємо, раніше у Мінську відбулася масштабна акція "Марш нової Білорусі". Протестувальники закликали припинити насильство з боку сил безпеки, звільнити політичних в'язнів та провести нові президентські вибори.

Зауважимо, нещодавно президент Російської Федерації Володимир Путін заявив про створення резерву із співробітників російських правоохоронних органів, які допоможуть Білорусі "при необхідності".

Loading...