Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Токіо засудили до смертної кари чоловіка, який вбив 19 людей із інвалідністю

Фото з відкритих джерел

Захист намагався довести неосудність Уємацу, пов’язану з його вживанням марихуани

У Японії представники Феміди засудили до страти 30-річного Сатоші Уємацу, який у 2016 році зарізав ножем 19 людей із інвалідністю в Токіо. Про це повідомляє The Strait Times.

Зазначається, що це одне з найбільш масових убивств у Японії з часів Другої світової.

За словами обвинувачення, дії Уємацу є “нелюдськими” й такими, що “не лишають місця пом’якшенню покарання”. Втім, захист, своєю чергою, намагався довести неосудність Уємацу, пов’язану з його вживанням марихуани.

Повідомляється, що Уємацу раніше працював в установі, де скоїв свій злочин, утім за кілька місяців до нього він пішов із роботи. Через його заяви про те, що він хоче знищити всіх людей із інвалідністю, його примусово госпіталізували, але пізніше відпустили.

Пізніше Уємацу зарізав 12 людей із інвалідністю й поранив ще 26. Він сам здався в поліцію, прийшовши туди зі знаряддями вбивства. “Я мав зробити це заради суспільства”, – сказав він.

Зазначимо, що Японія є однією з небагатьох розвинених країн світу, де досі чинна смертна кара — щоправда, вона є крайньою мірою і присуджується тільки за особливо тяжкі злочини, як-от масове вбивство чи тероризм.

Раніше у Японії заявляли про початок підготовки випробування ліків від ВІЛ на пацієнтах, заражених коронавірусом.

 

Loading...