Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Тбілісі протести опозиції переросли в сутички, близько 30 осіб були травмовані

Протести в Грузії JAMnews

Також правоохоронці затримали 19 осіб

У ніч з неділі на понеділок протести біля Центральної виборчої комісії в Тбілісі переросли у сутички, внаслідок чого були травмовані громадяни, правоохоронці та представники ЗМІ. Про це розповів заступник міністра внутрішніх справ Грузії Каха Сабанадзе, повідомляє пресслужба МВС

Як зазначається, коли мітингувальники зібралися перед будівлею ЦВК, вони почали зносити поліцейські сталеві кордони, кидали каміння та інші предмети, намагалися проникнути в будівлю.  

Новини за темою: У Грузії відбуваються масові протести через результати виборів, поліція застосувала водомети

"Під час акції 14 правоохоронців, 3 представники ЗМІ та до 10 протестуючих отримали різні тілесні ушкодження. Деякі з постраждалих отримали першу медичну допомогу на місці, а інші продовжують лікування в різних клініках", - розповів Сабанадзе.

Також під час акції протесту 8 листопада поліція затримала 19 осіб за порушення громадського порядку та непокору законному наказу міліції.

Новини за темою: У Грузії розслідують підготовку до спроби повалення влади

Нагадаємо, у суботу, 31 жовтня, в Грузії відбулося голосування на парламентських виборах, яке вперше провели за новою системою. Участь у ньому взяли 48 партій і два блоки, серед яких - керівна "Грузинська мрія" та опозиційна "Єдиний національний рух - Сила в єдності".

Згодом опозиційна грузинська партія "Європейська Грузія" заявила, що відмовляється від отриманих мандатів через незгоду з результатами парламентських виборів у країні.

 

Loading...