Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Таїланді знайшли успішний метод лікування коронавірусу

Фото з відкритих джерел

Лікар поєднав препарати проти ВІЛ та грипу

У Міністерстві охорони здоров'я Таїланду заявили, що поєднання препаратів від ВІЛ та грипу виявилося ефективним у лікуванні коронавірусу 2019-nСоV. Про це повідомляє CNN.

Згідно з повідомленням, медик лікарні Раджавити в Бангкоку Криансак Атипорнванич лікував 71-річну пацієнтку з Китаю комбінацією препаратів проти ВІЛ "Лопінавір/Ритонавір" і значних доз озельтамівіру, призначеного для лікування грипу.

За його словами, результат тесту змінився від позитивного до негативного протягом двох днів. Лікар додав, що останній лабораторний тест показав, що в дихальній системі пацієнтки немає сліду вірусу.

Також, за останніми даними, на коронавірус захворіло 17 тис. осіб і 362 померло.

Нагадаємо, раніше китайський епідеміолог Лі Ланцзюань заявив, що вчені можуть розробити вакцину від нового коронавірусу та доказати її ефективність щонайменше за три місяці.

Як сьогодні стало відомо зі ЗМІ, у лабораторії Інституту молекулярної біології і генетики НАН України та лабораторії епігенетики Інституту геронтології НАМН України почали працювати над створенням тесту на виявлення смертельного китайського коронавірусу, результат очікується за 10-14 днів. Loading...