Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Таїланді знайшли скелет кита віком до п'яти тисяч років

Скелет складається з 19 повних хребців, 5 ребер з кожного боку, лопатки лівих плавників та черепа з ідеальними щелепами

Кит Полосатик Брайда Фото з відкритих джерел

У Таїланді виявлено скелет кита, який майже ідеально зберігся і якому ймовірно від 3 до 5 тис. років. Про це повідомив міністр навколишнього середовища Таїланду Варавут Сільпо-арча у своєму Facebook.

Як зазначається, кістки були знайдені на початку листопада приблизно за 12 км від узбережжя на захід від столиці Бангкока. Скелет був викладений послідовно та складався з 19 повних хребців, 5 ребер з кожного боку, лопатки лівих плавників та черепа з ідеальними щелепами.

Рештки кита, який існував 3-5 тис. років тому Facebook/Варавут Сільпо-арча

Вважається, що цей 12-метровий скелет належить полосатику Брайда.

На фотографіях, опублікованих міністром, видно, що кістки майже повністю збереглися. За його словами, на сьогодні відновлено понад 80% скелета.

Окрім скелета кита, у прилеглих районах, експедиція також виявила залишки інших живих істот, таких як: акулячі зуби, скати, черепахи, краби та деревне сміття.

Новини за темою: На узбережжя Нової Зеландії викинулись понад 120 китів

Нагадаємо, раніше фахівці Національного управління атмосферних і океанографічних досліджень США вперше записали спів японського кита – найрідкіснішого кита в світі. Всього було записано чотири окремих пісні в п’яти регіонах Берингової моря. На це у вчених пішло вісім років.

Loading...