live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У світі розробляють більше 20 вакцин проти коронавіруса COVID-2019, - ВООЗ

Глава ВООЗ Тедрос Аданом Гебреєсус з відкритих джерел

Результати перших вакцин очікуються через декілька тижнів

Наразі у світі розробляється понад 20 вакцин проти небезпечного китайського коронавіруса COVID-2019. Про це під час брифінгу заявив генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Аданом Гебреєсус.

За словами Гебреєсуса, перші результати клінічних випробувань вакцини повинні бути готові за кілька тижнів.

"Просувається робота над вакцинами та терапевтичними засобами. Більше 20 вакцин знаходяться в розробці у всьому світі та кілька терапевтичних засобів знаходяться в клінічних випробуваннях. Ми очікуємо перших результатів за кілька тижнів", - сказав очільник ВООЗ.

Проте він наголосив, що поки не потрібно чекати вакцин.

"Нам не потрібно чекати вакцин і ліків. Є речі, які кожна людина може зробити, щоб захистити себе та інших сьогодні. Ваш ризик залежить від того, де ви живете, від вашого віку та загального стану здоров'я. ВООЗ може надати загальні рекомендації. Ви також повинні слідувати своїм національним рекомендацій і проконсультуватися з місцевими фахівцями охорони здоров'я", - зазначив Гебреєсус.

Нагадаємо, раніше генеральний директор Всесвітньої організації охорони здоров'я Тедрос Адханом Гебреєсус заявив, що у ситуації з поширенням коронавіруса настав вирішальний момент. Зараз вирішується, чи вийде вона з-під контролю, якщо не будуть вжиті необхідні заходи. 

Loading...