Новини » Світ Читать эту новость на русском

У світі на коронавірус захворіло понад 80 тисяч осіб

Коронавірус продовжує поширюватися світом Фото з відкритих джерел

Від хвороби загинуло щонайменше 2699 пацієнтів

Станом на ранок вівторка, 25 лютого, загальна кількість заражених коронавірусною інфекцією COVID-19 у світі перевищила 80 тисяч осіб. Про це свідчать дані Центру системних досліджень та інжинірингу при Університеті Джона Хопкінса (США).
 
Так, за останніми даними, кількість підтверджених випадків інфікування у світі зросла до 80 тисяч 147 осіб, з яких 77 тисяч 658 – у Китаї. Окрім цього, щонайменше 2699 хворих загинуло, з яких 2663 випадки смерті сталися на материковому Китаї.
 
Попри  це, за попередньою інформацією, подолати недугу змогли 27 тисяч 657 пацієнтів у всьому світі.
 
До слова, приблизно 80 відсотків усіх випадків інфікування коронавірусом було зафіксовано в китайській провінції Хубей.
 
Нагадаємо, напередодні, 24 лютого, перші випадки зараження коронавірусною інфекцією COVID-19 було зафіксовано ще в трьох країнах - Кувейті, Бахрейні та Афганістані. Зокрема, там загальна кількість підтверджених випадків захворювання коронавірусом становила 77 150 осіб.
 
Також кількість жертв коронавірусу зросла у Італії. За останню добу в країні було зареєстровано щонайменше 6 випадків смерті. 
 
У зв'язку з цим Міністерство закордонних справ України закликало громадян тимчасово утриматися від поїздок до Італії та Ірану (де також зросла кількість жертв недуги) через стрімке поширення коронавірусної інфекції COVID-19 на території цих країн.
Loading...