Новини » Світ Читать эту новость на русском

У столиці Лівану прогриміли два потужні вибухи, пошкоджено десятки будівель

Однією з причин інциденту називають вибух на кораблі з піротехнікою

Вибух у Лівані Reuters

У порту Бейрута, столиці Лівану, протягом 15 хвилин прогриміли два потужні вибухи. Про це повідомляє The Jerusalem Post.

Зазначається, що спочатку стало помітно дим, який піднімався поблизу берегової лінії, а потім стався великий вибух та пішла ударна хвиля. Відомо, що будинки на узбережжі були пошкоджені під час вибуху.

За даними ліванських ЗМІ, машини швидкої допомоги транспортували сотні поранених до місцевих лікарень, а десятки, вірогідно, загинули в інциденті. Журналісти повідомляють, що всередині порту було знайдено щонайменше шість тіл, а контакт із пожежною охороною та працівниками порту було втрачено. Щонайменше десять людей загинули в результаті вибуху.

Точні причини вибуху відрізняються. Міністр охорони здоров'я Лівану заявив, що в порту Бейрута вибухнув корабель з піротехнікою. За його словами, загиблих і поранених після вибуху "дуже багато".

Водночас медіа зазначають, що в порту спалахнула пожежа, яка спровокувала вибух неподалік складу, де зберігаються феєрверки. За іншою інформацією, вибух стався на складі, де зберігалися бензин та легкозаймиста хімія.

Крім того, повідомляється, що після вибуху в Лівані зафіксували відключення Інтернету. Наразі невідомо, де саме відключена мережа та що стало причиною цього.

Новини за темою: Українці знову можуть подорожувати до Лівану та Багамських островів, - Кулеба

Нагадаємо, нещодавно армія оборони Ізраїлю оголосила про надзвичайну ситуацію на північному кордоні з Ліваном. Це відбулося у зв'язку з перестрілкою між двома країнами.

Loading...