У столиці Іраку вдруге за століття випав сніг

Востаннє сніг у місті падав у 2008 році

У вівторок, 11 лютого, столиця Ірану Багдад прокинувся покритий тонким шаром снігу, це другий такий випадок у місті за століття. Про це повідомляє Aljazeera.

Згідно з повідомленням, снігопад у Багдаді є рідкістю, зазвичай така погода більш типова для гірських районів та півночі країни. Відомо, що останній зафіксований снігопад у столиці був у 2008 році, але він був дуже швидким і був більше схожий на грязюку, а до цього минуло століття, як Багдад побачив будь-які пухнасті сніжинки.

Молодь та старші люди в Багдаді сказали, що це був перший раз, коли вони бачили сніг у столиці. За інформацією Іракського метеорологічного центру снігопад може тривати до середи через холодну погоду, що прийшла із Європи. 

Як зазначається, люди в Багдаді більше звикли до спеки. Найвища температура, яку зафіксована в столиці, є 51 градус Цельсія, до цього рекорду протягом останніх років наближалися кілька разів. Снігопади частіше зустрічаються на півночі Іраку, де сніг охопив повалене війною місто Мосул, але в центрі та на півдні такі опади є рідкістю.

Нагадаємо, станом на ранок 12 лютого на території України внаслідок ускладнення погодних умов без електропостачання залишилися майже 50 населених пунктів у трьох областях.

 

Loading...