Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США знову застосують смертну кару щодо чотирьох злочинців

Вони засуджені за вбивство та зґвалтування дітей

Фото з відкритих джерел

Після майже 20-річної перерви в Сполучених Штатах застосують смертну кару щодо чотирьох ув'язнених, яких засудили за вбивство дітей. Про це повідомляє пресслужба Міністерства юстиції США

Згідно з повідомленням, напередодні генеральний прокурор Вільям Барр доручив Федеральному бюро в'язниць запланувати виконання страт чотирьох федеральних ув'язнених, засуджених за вбивство дітей, і які у двох випадках зґвалтували дітей, яких вбили.

Новини за темою: В Ірані до смертної кари засудили чоловіка, який шпигував за Сулеймані для спецслужб США

"Чотири вбивці, дати страти яких були встановлені сьогодні, пройшли через повний судовий розгляд відповідно до нашої Конституції і законів. Ми зобов'язані жертвам цих жахливих злочинів і їхнім сім'ям привести у виконання вирок, винесений нашою системою правосуддя", - сказав Барр.

Новини за темою: У Токіо засудили до смертної кари чоловіка, який вбив 19 людей із інвалідністю

Як зазначається, виконання смертної кари для цих чотирьох злочинців заплановане на на 13, 15 та 17 липня і 28 серпня 2020 року. Також у департаменті наголосили, що кожен із цих ув'язнених вичерпав апеляційні та позовні засоби захисту, і немає жодних юридичних перешкод для покарання, яке відбуватиметься в американському виправному ізоляторі Terre Haute, штат Індіана.

Новини за темою: У Китаї ввели смертну кару за приховування симптомів коронавірусу

Нагадаємо, наприкінці минулого року у Білорусі через жорстоке подвійне вбивство жінок до смертної кари засудили 37-річного чоловіка, згодом його розстріляли.

Loading...