Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США запропонували видати громадянам по 1,2 тис. доларів через коронавірус

Мітч МакКоннелл Фото з відкритих джерел

Кожна дитина отримає 500 доларів

Республіканська партія Сполучених Штатів Америки запропонувала одноразово виплатити по 1,2 тис. доларів тим громадянам, які заробляють до 75 тис. доларів на рік. Про це повідомляє NBC News.

Згідно з повідомленням, ініціатива міститься в плані витрачання більше трильйона доларів на стимулювання економіки США в світлі коронавірусу, який запропонував лідер республіканців у Сенаті Мітч МакКоннелл.

Як зазначається, дані для виплат будуть брати з податкових декларацій за 2018 рік. Ті, хто заробляє до 99 тис. доларів, отримають менше. А ті, хто заробляє ще більше, допомоги не отримають.

За наявності дітей на кожну з них пропонується виділити по 500 доларів.

При цьому ті, хто мають право не платити податки або з мінімумом доходу, але щонайменше 2,5 тис. доларів, отримають по 600 доларів.

Передбачена підтримка конкретних галузей. На це пропонується виділити 208 млрд доларів. Так, пасажирським авіалініям буде запропоновано 50 млрд, вантажним - 8 млрд доларів.

Деталі плану республіканці повинні узгодити з представниками Демократичної партії. Якщо подібний пакет допомоги буде прийнято, він стане найбільшим в історії.

Нагадаємо, вчені з Вашингтонського науково-дослідного інституту Kaiser Permanente в Сіетлі почали випробовування вакцини проти коронавірусу COVID-19, увівши її першим чотирьом добровольцям. 

Loading...