Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США заявили, що у вересні почнуть випробування на людях вакцини проти коронавірусу

Розробники стверджують, що вакцину можна буде використовувати у критичних випадках вже на початку наступного року

Ілюстроване фото Укрінформ

Американська фармацевтична компанія Johnson & Johnson починає випробування на людях їхньої експериментальної вакцини проти коронавірусу вже у вересні. Про це повідомляє Голос Америки

Згідно з повідомленням, напередодні керівництво компанії заявило, що разом з Міністерством охорони здоров'я та соціальних послуг США виділяє 1 млрд доларів на розробку вакцини.

У випадку, якщо випробування на людях пройде вдало, то вони готові виробити понад мільярда доз вакцини, а вже на початку 2021 року  перші партії вакцини будуть доступні для використання у критичних випадках.

У компанії наголошують, що згідно з дослідженнями, вакцина скоріш за все буде ефективною, і вони мають виробничі потужності, щоб запустити виробництво у порівняно короткі строки.

Після того протягом кількох тижнів Johnson & Johnson планує збільшити виробництво, аби до середини 2021 року мати вже кілька сотень мільйонів доз, а до кінця року – мільярд доз вакцини.

Як зазначається, інша американська фармацевтична компанія Moderna Therapeutics of Cambridge вже почала випробування на людях своєї версії вакцини. У Міністерстві охорони здоров’я та соціальних послуг США кажуть, що співпрацюють із обома компаніями, щоб прискорити розробку вакцини.

Нагадаємо, директор Національного інституту алергічних та інфекційних захворювань США Ентоні Фаучі заявив, що Сполучені Штати Америки можуть отримати вакцину від коронавірусу COVID-19 до весни 2021 року.

Loading...