Розвідка США звинуватила Іран та Росію у викраденні даних американських виборців

Директор Національної розвідки США Джон Реткліфф Фото з відкритих джерел

За словами Реткліффа, Москва і Тегеран планують використовувати дані, щоб "вносити сум'яття та сіяти хаос"

Російська Федерація та Іран незаконно отримали дані виборців Сполучених Штатів Америки напередодні президентських виборів США. Про це заявив директор Національної розвідки США Джон Реткліфф, передає Deutsche Welle.

За словами Реткліффа, Москва і Тегеран планують використовувати дані для того, щоб "вносити сум'яття, сіяти хаос і підірвати довіру до американської демократії".

Повідомляється, що Іран використовував отримані дані для розсилки на електронну пошту деяких американців е-мейли з метою викликати в країні заворушення і нашкодити президенту Дональду Трампу. 

Крім того, Іран почав поширювати відеоролик з недостовірною інформацією про механізм віддаленого голосування поштою з метою зробити його вразливим для маніпуляцій з-за кордону.

До слова, раніше Трамп вже заявляв, що при масштабному голосуванні поштою підсумки виборів можуть бути сфальсифіковані, а саме голосування стане вразливим для втручання з-за кордону.

Новини за темою: NYP опублікував знімки сина Байдена, на яких він нібито вживає наркотики

Нагадаємо, нещодавно співробітники розвідки США заявили, що Російська Федерація причетна до публікації в ЗМІ листів сина кандидата в президента Джо Байдена Гантера. Як зазначається, у цьому загалом переконані понад 50 розвідників. У той же час вони не можуть надати незаперечних фактів, які підтвердять причетність Москви.Loading...