Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США вибори президента назвали найбільш безпечними в американській історії

Главком

Агентство з кібербезпеки заявило про відсутність свідчень того, що бюлетені з голосами виборців були втрачені або змінені

У Сполучених Штатах Америки Агентство з кібербезпеки та безпеки інфраструктури (CISA) заявило про відсутність свідчень того, що бюлетені з голосами виборців були втрачені або змінені на користь іншого кандидата. Про це повідомляє "Голос Америки".

Згідно з повідомленням, у CISA відкинули твердження президента Дональда Трампа і республіканців про те, що він зазнав поразки в результаті фальсифікацій з боку опонента Джо Байдена і втрати бюлетенів.

"Вибори, що відбулися 3 листопада, були найбільш безпечними в американській історії", - йдеться в заяві агентства.

Також наголошується, що немає ніяких доказів того, що якась система голосування видалила або втратила голоси, змінила голос або якимось чином була зіпсована.

"Хоча ми знаємо про існування безлічі необґрунтованих заяв і можливостей для дезінформації про наші виборчі процеси, ми запевняємо вас у нашій повній впевненості в безпеці та чесності виборів, і ви повинні теж бути в цьому впевнені", - додали в CISA.

Новини за темою: Президентські вибори в США: Чи не поквапився Зеленський з вітаннями Байдена

Нагадаємо, у США кілька засобів масової інформації на основі даних про підрахунок бюлетенів і своїх експертних оцінок оголосили про перемогу Джо Байдена на виборах очільника країни. За попередніми підрахунками, Байден переміг у Пенсільванії та в цілому по країні набрав 273 голоси вибірників із 270 необхідних.

Одразу після цього Джо Байден заявив про його обрання на посаду очільника держави. За словами політика, він обіцяє бути президентом всієї країни.

Водночас чинний президент США Дональд Трамп також відреагував на заяви про перемогу кандидата від Демократичної партії Джо Байдена. Він заявив, що вибори ще не закінчені, а його штаб буде оскаржувати результати.

Своєю чергою американські ЗМІ повідомляли, що заклики чинного президента США Дональда Трампа до перерахунку голосів в ході американських виборів були сформовані на фальшивих свідченнях.

Loading...