У США відбулися дебати між кандидатами у віцепрезиденти: Про що говорили

Головною темою дискусії став коронавірус

Дебати між кандидатами у віцепрезиденти США Камалою Харріс та Майком Пенсом Brian Snyder / Reuters

У США відбулися дебати між кандидатами у віцепрезиденти країни Майком Пенсом від Республіканської партії і Камалою Харріс від демократів. Про це повідомляє Deutsche Welle.

Зазначається, що головною темою дискусії була політика уряду щодо коронавірусу. Зокрема, Харріс заявила про применшення республіканцями важливості пандемії коронавірусу, через яку померли понад 211 тис. американців. Кандидатка від Демократичної партії заявила, що тим самим "американський народ став свідком найбільшого провалу президентської адміністрації в історії країни", а Трамп та Пенс нібито вкрали право на переобрання демократів.

Водночас Пенс захищав дії адміністрації Трампа та пообіцяв надання доступу американцям до вакцини проти COVID-19 уже до кінця поточного року.

Також кандидати сперечалися щодо проявів расизму та правоохоронців. Важливо, що Пенс підтримав поліцію, а Харріс розкритикувала президента США Дональда Трампа за його відмову "засудити прихильників панування білих" під час дебатів із кандидатом Джозефом Байденом.

Крім того, кандидатка від Демократичної партії звинуватила Трампа в тому, що він має "борги на 400 мільйонів доларів". "Було би добре знати, кому президент США - головнокомандувач - винен гроші, тому що американський народ має право знати, що впливає на рішення президента", – сказала Харріс.

Також Трамп піддався критиці з боку Харріс через нібито прихильність до авторитарних лідерів. Серед іншого вона відзначила те, що президент більше дослухається до очільника РФ Володимира Путіна, ніж до слів розвідувальної спільноти США.

У свою чергу, Пенс похвалив дії президента Штатів щодо "Ісламської держави" та ліквідації лідера ІДІЛ Абу Бакра аль-Багдаді.

Новини за темою: Дискусія на межі люті: Як пройшли перші дебати Трампа та Байдена

Нагадаємо, нещодавно кандидат у президенти США від Демократичної партії Джо Байден заявив, що готовий знову провести дебати з чинним лідером Дональдом Трампом, у якого виявили коронавірус, якщо це безпечно. Наступна дискусія запланована на 15 жовтня у Маямі.Loading...