Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США суди відхилили низку позовів Трампа щодо голосування в трьох штатах

Президент США Дональд Трамп Фото з відкритих джерел

Позови Трампа не задовольнили в Пенсільванії, Аризоні та Мічигані

У США суди відхилили низку позовів штабу кандидата в президенти Дональда Трампа щодо нібито проблем із голосуванням у кількох штатах. Про це повідомляє Washington Post.

Зазначається, що йдеться про штати Пенсільванія, Аризона та Мічиган. Зокрема, в Пенсильванії було відхилено шість окремих позовів, які стосувалися близько 9 тисяч бюлетенів, надісланих поштою. Суддя заявив, що виборці нічого не порушили, не вказавши на конверті зворотню адресу, тому що в інструкції цього не вимагалося.  У інших випадках суддя сказав, що штаб не заявляв про  наявність доказів шахрайства з бюлетенями.  

Водночас у Мічигані спостерігачі від "республіканці" вимагали відкласти оголошення результатів у Детройті. Проте суддя відхилив ці звинувачення і сказав, що не побачив переконливих доказів фальсифікацій та нібито неналежних дій працівників дільниці.

В Аризоні юристи Трампа самі визнали, що їхній позов принципово не вплине на результати президентських виборів, оскільки там кандидат Джо Байден випереджає Трампа на 11 тисяч голосів. При цьому дві юридичні компанії передумали супроводжувати позови кампанії Дональда Трампа.

Незважаючи на це, в штаті Джорджія сьогодні, 14 листопада, починають ручний перерахунок 5 мільйонів бюлетенів. За словами держсекретаря штату Бреда Раффенспергера, він не очікує суттєвої зміни результату, оскільки там Байден випередив Трампа на 14 тисяч голосів.

Новини за темою: Старший син Трампа Ерік закликав виборців йти голосувати за його батька за тиждень після виборів

Нагадаємо, нещодавно державний секретар США Майк Помпео заявив, що незабаром відбудеться плавна передача влади другій адміністрації Дональда Трампа. Водночас там зазначили, що голоси ще рахують.

Loading...