Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США створять групу з військових для вивчення НЛО

У США мають намір більш детально вивчити виявлені НЛО Фото з відкритих джерел

Курувати проєктом буде перший заступник міністра оборони Девід Норквіст

У Сполучених Штатах Америки військове відомство формує групу для розслідування і вивчення феномена невизначених літальних об'єктів (НЛО), з якими протягом останніх років стикалися льотчики повітряних сил. Про це повідомляє CNN.

Як зазначається, через декілька днів у США офіційно представлять новостворену групу. За попередньою інформацією, курувати нею буде перший заступник міністра оборони Девід Норквіст.  

До слова, раніше темою НЛО займався відділ спеціальних розслідувань ВПС США. 

Зауважимо, члени Конгресу та Пентагону вже давно висловлюють занепокоєння щодо появи НЛО, які пролітали над військовими базами США. За їхніми словами, це становить небезпеку для військових реактивів. Однак, наразі немає єдиної думки щодо їхнього походження. 

Новини за темою: Пентагон розсекретив відеозапис з нібито НЛО

Нагадаємо, нещодавно у Сполучених Штатах заявили про намір розкрити частину зібраних секретних даних стосовно вивчення невизначених літальних об'єктів.

Зокрема, глава сенатського комітету Марк Рубіо висловив занепокоєння виявленими НЛО та заявив, що це може бути свідченням "технологічного стрибка Китаю або Росії, або якогось іншого супротивника".  

Раніше Міністерство оборони Сполучених Штатів Америки офіційно оприлюднило дані про вісім випадків зустрічі своїх військових пілотів з НЛО.

Loading...