У США сталася масштабна пожежа на фабриці поліетилену

Рятувальники прогнозують, що завод горітиме ще два дні

Пожежа на заводі поліетилену в США The Dallas Morning News

В американському штаті Даллас спалахнула масштабна пожежа на заводі з виробництва поліетилену. Про це повідомляє The Dallas Morning News.

Зазначається, що вогонь спалахнув унаслідок падіння лінії електропередач на сховище пластику. Пізніше полум’я перекинулося й на інші місця.

Наразі пожежникам вдалося лише частково згасити вогонь. Водночас, у місцевій рятувальній службі заявили, що пластик горітиме ще принаймні два дні. Зокрема, проблемою є те, що горіння пластику спричиняє дуже високу температуру, й потрібно багато піни, щоб погасити вогонь.

Крім того, через умисне відключення ліній електропередач, місцеві мешканці повідомляють про відсутність електроенергії у їхніх будинках. Проте, постраждалих і офіційних розпоряджень про необхідну евакуацію немає. Місцева влада рекомендує людям уникати місцевості, де сталася аварія.

Новини за темою: В Україні з початку року в пожежах загинула майже тисяча людей

Нагадаємо, нещодавно в Миколаївській області виникла пожежа на полігоні твердих побутових відходів. Для ліквідації вогню було залучено водовозку аварійно-рятувального загону спеціального призначення, 2 трактори та один автомобіль.

Loading...