live

У США солдати почнуть масово застосовувати в бою окуляри "змішаної реальності"

Військові в окулярах "змішаної реальності" DVIDS

Пристрій допоможе підвищити безпечність бойових операцій для війскових

Американська армія запланувала придбати 40 тисяч пар окулярів "змішаної реальності" для військовослужбовців з метою кращого виконання бойових задач. Про це повідомляє Popular Mechanics.
 
Як зазначається, окуляри IVAS, в основі яких лежить Microsoft Hololens 2, дозволять солдатам розпізнавати союзників та противників, а також вести прицільний вогонь, не вступаючи з ворогом у візуальний контакт. Наприклад, військові можуть стріляти у противника, залишаючись за рогом будинку. Отже, такі окуляри мають на меті підвищити ефективність та безпечність бойових операцій для американських сил.
 
Зокрема, система ІVAS має прозорий цифровий дисплей, який оснащений датчиками температури та низької освітленості, що дозволяє солдатам бачити у темряві. Крім цього, до складу софта (програмного забезпечення) пристрою входять алгоритми штучного інтелекту, зокрема, програми для автоматичного виявлення та розпізнавання цілей.
 
Військові тестують окуляри "змішаної реальності" DVIDS

 
За словами розробників, окуляри IVAS згодом можуть удосконалюватися. Наприклад, у пристрій планується вбудувати систему розпізнавання облич. А також, завдяки об’єднання з технологією Squad Weapon Next Generation, окуляри можна буде використовувати для управління зброєю нового покоління.
 
До слова, остаточна версія цієї системи з’явиться наприкінці 2021 року. У зв’язку з цим, Пентагон планує закупити приблизно 40 тисяч екземплярів таких окулярів для екіпірування кожного десятого солдата американської армії. Попри це, в першу чергу окуляри отримають бійці всіх підрозділів спецназу, оператори бойових машин і бойові інженери.
 
Нагадаємо, раніше дослідники створили клініку віртуальної реальності, щоб полегшити постраждалим від інсульту відвідування своїх занять з фізичної та трудової терапії.
Loading...