У США скасували другий раунд дебатів між Трампом і Байденом

Дональд Трамп та Джо Байден Фото з відкритих джерел

Кандидати на посаду президента США зустрінуться на фінальному раунді дебатів 22 жовтня

Комісія з президентських дебатів США скасувала другий раунд дебатів між чинним американським президентом Дональдом Трампом і кандидатом від Демократичної партії Джо Байденом. Про це йдеться у заяві комісії. 

Так, дебати між Трампом та Байданом повинні були відбутися у четвер, 15 жовтня. Однак, згодом кандидати у президенти США заявили про "альтернативні плани на цю дату". 

Водночас у Комісії уточнили, що сконцентруються на фінальному раунді дебатів, які відбудуться 22 жовтня. І Дональд Трамп, і Джозеф Байден погодилися взяти участь у наступному заході. 

"15 жовтня дебатів не буде, і Комісія з президентських дебатів зверне свою увагу на підготовку до заключних президентських дебатів, запланованих на 22 жовтня", - йдеться у заяві комісії. 

Новини за темою: Після дебатів американці підтримують Байдена більше, ніж Трампа, – опитування

Зазначається, що наступний захід відбудеться в університеті Белмонта в Нашвілл у штаті Теннессі з дотриманням усіх правил епідеміологічної безпеки. 

Нагадаємо, наприкінці вересня відбулися перші дебати між Дональдом Трампом та Джо Байденом. У ході цього кандидати на посаду президента США торкнулися низки питань, в тому числі роботи сина Байдена в Україні, який, за словами Трампа, заробив цілий корупційний статок. Loading...