live
Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США штучний інтелект навчили виправляти старі статті у Вікіпедії

Вікіпедія. Фото: dyvys.info

Водночас програма зберігає стиль та граматику автора

[media type="picture" position="1"

У Сполучених Штатах група вчених з Массачусетського технологічного інституту створила програму на основі штучного інтелекту, що може переписати застарілі речення у статтях Вікіпедії. Про це йдеться на сайті інституту.

Згідно з повідомленням, інструмент, що генерує текст, чітко визначає та замінює конкретну інформацію у реченнях, зберігаючи граматику та стиль, схожі на те, як пишуть люди.

Як зазначається, система, створена дослідниками інституту, може бути використана для автоматичного оновлення фактичних невідповідностей у статтях Вікіпедії, скорочуючи час і сили, витрачені людськими редакторами, які зараз виконують завдання вручну.

Відомо, що у Вікіпедії є мільйони статей, які постійно потребують редагувань для оновлення інформації. Це може включати розширення статей, основні переписування чи більш рутинні модифікації, такі як оновлення чисел, дат, імен та місць. Наразі люди по всьому світу добровільно витрачають свій час, щоб зробити зміни.

Нагадаємо, компанія Google запустила новий сервіс Tangi (TeAch aNd Give) з однохвилинними пізнавальними відеороликами в різних областях, але проєкт наразі існує лише у вигляді веб-сайту та додатку під iOS. Android Google поки не підтримує цей додаток.

 Loading...
Loading...
Loading...