У США помер перший пес, в якого виявили COVID-19

Крім коронавірусу, у собаки був рак

Німецька вівчарка Фото з відкритих джерел

Німецька вівчарка Бадді, яка стала першим псом у США з виявленим COVID-19, померла. Про це повідомляє National Geographic.

Зазначається, що трагедія сталася ще 11 липня. У середині квітня, незадовго до свого семиріччя, Бадді почав важко дихати. За шість тижнів він став першим собакою в США, який отримав позитивну реакцію на COVID-19.

Медичні записи свідчать про те, що у Бадді, ймовірно, була лімфома – тип раку, який пояснював би симптоми, які він переніс перед смертю. Проте незрозуміло, чи рак зробив його більш сприйнятливим до зараження коронавірусом, чи вірус сприяв раку, чи це був лише збіг.

Незабаром стан здоров'я Бадді різко погіршився: в нього були проблеми з пересуванням та сечовипусканням. 11 липня господарі виявили ледь живого Бадді на кухні, коли з його носа і рота йшла кров. Через це сім'я пса вирішила його приспати.

Водночас господарі собаки заявили про своє розчарування тим, що медики детально не досліджували можливі зв’язки між COVID-19 та іншими проблемами зі здоров’ям.

Новини за темою: В Іспанії через виявлення COVID-19 доведеться вбити майже 100 тисяч норок

Нагадаємо, нещодавно в зоопарку Нью-Йорка виявили два різних штами коронавірусу в хижаків, які там мешкають. В одного з тигрів було виявлено штам, який збігається зі структурою генома людського коронавірусу, тоді як у левів виявили іншу форму хвороби.

Loading...