У США на аукціоні продали скелет тиранозавра за рекордні 31,8 млн доларів

Вік решток становить 67 млн років

Скелет тиранозавра Стена

Twitter / Christie's

У Нью-Йорку на аукціоні Christieʼs продали найкраще збережений скелет тиранозавра за рекордні 31,8 млн доларів. Про це повідомляє BBC.

Зазначається, що вік решток динозавра становить 67 млн років. Скелет має висоту 4 метри і довжину в 11 метрів. Його знайшли в геологічній формації Гелл-Крік у Південній Дакоті ще в 1987 році. Скелет названий Стеном — на честь першовідкривача палеонтолога Стена Сакрісона.

Як повідомляють журналісти, стартова ціна лота становила 8 млн доларів, але учасники інтернет-аукціону швидко підвищили її. Проте покупець залишився невідомим.

Нагадаємо, нещодавно археологи в Китаї знайшли скамʼянілості нового виду динозаврів віком у 125 мільйонів років. Беручи до уваги довжину хвоста і будову лап динозавра, археологи дійшли висновку, що це була невелика травоїдна тварина, яка могла дуже швидко бігати.

Новини за темою: Вчені виявили слонову землерийку, яку понад пів століття вважали зниклою

Раніше повідомлялося, що на британському острові Вайт науковці з Саутгемптонського університету знайшли чотири кістки, які, ймовірно, належать невідомому досі виду динозаврів тероподів, довжина тіла яких сягала 4 метрів. За висновками вчених, такий динозавр жив у крейдовий період 115 мільйонів років тому. 

Loading...