Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США достроково проголосували вже близько третини виборців

Виборча дільниця у США Фото з відкритих джерел

Понад 35 млн виборців проголосували поштою, а понад 15 млн — прийшовши на дільниці

На виборах президента Сполучених Штатів Америки достроково проголосували вже понад 50 мільйонів людей. Про це йдеться в матеріалі United States Elections Project.

Згідно з повідомленням, з цього числа понад 35 мільйонів виборців проголосували поштою, а понад 15 мільйонів — прийшовши на дільниці.

Таким чином, достроково проголосували близько третини виборців від загальної очікуваної кількості виборців на цьогорічних виборах — 150 мільйонів осіб.

Як зазначається, найбільше голосів достроково віддали у штаті Техас — майже 6,4 мільйона людей. На другому місці — Каліфорнія (5,8 мільйона), а третю позицію за кількістю людей, які вже проголосували — Флорида (4,7 мільйона).

Як відомо, вибори президента США заплановані на 3 листопада 2020 року.

Новини за темою: Расизм, Кім Чен Ин та російське втручання у вибори: У США відбулися фінальні дебати між Трампом та Байденом

Нагадаємо, раніше директор Національної розвідки США Джон Реткліфф заявив, що Російська Федерація та Іран незаконно отримали дані виборців Сполучених Штатів Америки напередодні президентських виборів США. За його словами, Москва і Тегеран планують використовувати дані, щоб "вносити сум'яття та сіяти хаос".

Loading...