Новини » Світ Читать эту новость на русском

У США 14-річна школярка створила винахід, який допоможе у боротьбі з COVID-19

14-річна школярка Аніка Чебролу CNN

За свій винахід дівчина отримала приз у 25 тисяч доларів

У Техасі (США) 14-річна школярка Аніка Чебролу виграла конкурс молодих вчених, де представила винахід, який потенційно може зупинити поширення коронавірусу в організмі людини. Про це повідомляє CNN.

Згідно з повідомленням, юна американка індійського походження змоделювала формулу молекули свинцю, яка може вибірково зв'язуватись з білком вірусу SARS-CoV-2. У такий спосіб молекула може зв'язати шип вірусу і не дати йому з'єднуватися з клітинами людини.

Спочатку дівчина вирішила працювати над молекулою, яка могла б зв'язуватися з білком вірусу грипу, однак науковий керівник порадив Аніці змістити фокус свого дослідження на коронавірус. 

Зі своїм винаходом дівчина перемогла у конкурсі молодих вчених 3M Young Scientist Challenge й отримала приз у 25 тисяч доларів.

Дівчина каже, що виграти було приємно, але на цьому робота не закінчується. Далі вона планує співпрацювати з дослідниками, щоб перетворити своє відкриття на справжній засіб боротьби проти COVID-19.

Новини за темою: Зеленському представили зразок можливої української вакцини від коронавірусу

Раніше повідомлялося, що з огляду на погіршення ситуації із поширенням коронавірусу COVID-19 влада Варшави вирішила скасувати гуляння напередодні Нового року.Loading...