Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Словенії зобов’язали всіх носити маски і посилили обмеження на пересування

Фото з відкритих джерел

Зокрема, літні люди будуть обслуговуватися тільки у певний час

Словенія посилює обмеження на пересування громадян, запроваджуючи заборону на пересування людей за межами своїх місцевих муніципалітетів. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що у країні до теперішнього часу було підтверджено 730 випадків захворювання коронавірусом і 11 випадків смерті.

Втім після посилення обмежень люди зможуть залишити свій муніципалітет, якщо їм потрібно буде прямувати на роботу або якщо їм знадобиться допомога лікаря.

Також нові обмеження передбачатимуть, що будь-яка людина, що входить в закритий громадський простір, наприклад в продовольчий магазин, повинна носити захисні рукавички і закривати рот і ніс маскою або шарфом.

Літні люди будуть допускатися в продовольчі магазини тільки з 8 до 10 ранку -  час, відведений для людей із вразливих груп.

Уряд також оприлюднив в неділю пакет у розмірі 3 мільярдів євро, призначений для надання допомоги громадянам і компаніям, постраждалим від коронавірусу. Очікується, що цей пакет буде схвалено парламентом в найближчі дні.

Словенський уряд заявив, що школи, які закрилися два тижні тому, будуть залишатися закритими до тих пір, поки епідемія не сповільниться, що буде визначено експертами в галузі охорони здоров'я.

За останні два тижні Словенія закрила всі бари, ресторани, готелі, спортивні центри, культурні установи та магазини, крім продовольчих магазинів. Обмеження також стосуються всіх видів громадського транспорту.

Країна ввела санітарні перевірки на кордонах з Італією та Австрією і запровадила 14-денний карантин для всіх словенських громадян, які повертаються з гарячих точок коронавірусу, таких як Іспанія.

Нагадаємо, станом на 10:00 30 березня загальна кількість хворих коронавірусом в Україні складає 480 осіб, з них 11 - летальні випадки, 6 - одужали.

Loading...