У Сеулі помер очільник концерну Samsung. Він був найбагатшою людиною Південної Кореї

Голова концерну Samsung Лі Гон Хі EPA-EFE

Причина смерті наразі не повідомляється, однак відомо, що останні декілька років у Хі були проблеми зі здоровʼям після серцевого нападу

У столиці Південної Кореї Сеулі сьогодні, 25 жовтня, у віці 78 років пішов з життя голова концерну Samsung Лі Гон Хі. Про це повідомляє BBC посиланням на пресслужбу компанії.

Згідно з повідомленням, його не стало в оточенні близьких людей. Про причину смерті наразі не повідомляють.

Як зазначається, останні декілька років у Лі Гон Хі були проблеми зі здоровʼям після перенесеного у 2014 році серцевого нападу.

Протягом останніх шести років фактичне управління концерном було на його синові Лі Чже Єн, який наразі є віцепрезидентом дочірньої компанії групи Samsung Electronics.

За даними Forbes, Лі Гон Хі був найбагатшою людиною у Південній Кореї, його статки оцінюють у майже 21 мільярд доларів. За його життя Samsung Electronics стала однією з найбільших світових технологічних компаній.

Новини за темою: Гнучкий смартфон, навушники-боби та "розумний" годинник: Які новинки презентує Samsung

Нагадаємо, згідно з даними щорічного дослідження Interbrand Corp. за 2020 рік, компанія Samsung займає п'яту сходинку по вартості у світі. З минулого року вартість концерну зросла на 2%, до 62,3 млрд доларів.

Loading...