Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Саудівській Аравії більше не страчуватимуть неповнолітніх злочинців, - ЗМІ

Саудівські поліцейські. Фото: aljazeera.com

Міжнародні правозахисні організації неодноразово закликали Саудівську Аравію до скасування смертної кари

Саудівська Аравія відмовилася від страт неповнолітніх злочинців. Цю міру покарання замінили для них ув'язненням терміном не більше 10 років. Про це повідомляє DW.

"Ті злочинці, яких засудили до смертної кари за злочини, які вони вчинили неповнолітніми, не будуть страчені. А ті, хто вчинить злочин у неповнолітньому віці, відтепер засуджуватимуться до ув'язнення на максимальний десятирічний термін", - повідомив голова комісії Аввад Алаввад.

За його словами, це рішення дозволяє сформувати в королівстві "сучасніший кримінальний кодекс" та демонструє його намір проводити реформи в галузі прав людини навіть в умовах пандемії коронавірусу.

Міжнародні правозахисні організації неодноразово закликали Саудівську Аравію до скасування смертної кари, особливо стосовно неповнолітніх. Згідно з оприлюдненою 21 квітня доповіддю Amnesty International, у 2019 році в Саудівській Аравії були страчені 184 особи, що є найвищим показником у країні за весь час спостереження.

Нагадаємо, в Японії представники Феміди засудили до страти 30-річного Сатоші Уємацу, який у 2016 році зарізав 19 людей із інвалідністю в Токіо.

Loading...