У Росії запатентували другу вакцину проти коронавірусу — "ЕпіВакКорона"

Фото з відкритих джерел

Розробили вакцину група новосибірських вчених

Державний науковий центр вірусології та біотехнології "Вектор" отримав патенти на вакцину проти коронавірусу під назвою "ЕпіВакКорона". Про це повідомляє Роспатент.

Як зазначається, вакцину розробили Новосибірські вчені. Новий препарат містить фрагменти вірусу - синтетичні пептидні антигени. Вакцина на їх основі викликає імунну реакцію проти COVID-19 і надалі сприяє розвитку імунітету.

За даними Роспатенту, всього було видано три патенти на винаходи, кожен з яких містить в собі певний модифікований фрагмент вірусу.

Новини за темою: Вакцина від COVID-19 не завершить пандемію, – ВООЗ

Авторами вакцини є Ільназ Іматдінов, Марія Бочкарьова, Олена Прудникова, Антон Тишин, Олег П'янков, Олена Гаврилова і Рінат Максютов. Новий препарат носить назву "ЕпіВакКорона". 

Зазначимо, це друга вакцина, яка запатентована на території Російської Федерації. 

Нагадаємо, 11 серпня президент РФ Володимир Путін заявив, що у Росії зареєстрували першу в світі вакцину від коронавірусу. Однак препарат розкритикували вчені та експерти кількох країн. А глава німецької Федеральної лікарської палати Клаус Райнгард назвав Росію безвідповідальною.

Крім того, нещодавно Міністерство охорони здоров'я РФ дозволило почати клінічні випробування на добровольцях третьої вітчизняної вакцини від коронавірусу.  

Loading...