У Росії заявили, що ситуацію в Білорусі дестабілізують 200 екстремістів з України

Міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров МЗС Росії

Глава МЗС РФ назвав українські регіони, де нібито зосереджені спецтабори для тренування екстремістів

Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров заявив про причетність України до дестабілізації ситуації в Білорусі. Про це він повідомив під час пресконференції за підсумками переговорів з главою МЗС Білорусі Володимиром Макеєм.

За словами Лаврова, у Москви є підтверджена інформація про те, що в Білорусі працюють приблизно дві сотні натренованих екстремістів з України. Російський міністр наголосив, що метою таких груп "є розгойдування ситуації в республіці і переведення мирних протестів в гарячу фазу". Крім цього, він запевнив, що у Волинській та Дніпропетровській областях України розташовані спецтабори, де нібито тренують екстремістів. 

"Подібна діяльність ведеться з території України. Там є і "Тризуб Степана Бандери", є і "С14 ", є "Національний корпус", є "Правий сектор". Всі ці структури активно займаються провокуванням радикальних дій в Мінську та інших містах Білорусі", - заявив Лавров.

Новини за темою: Путін визнав результати виборів у Білорусі

Також глава МЗС РФ наголосив, що спецслужби Росії і Білорусі повинні займатися цим питанням більш предметно.

"Ми будемо категорично припиняти подібного роду спроби, тим більш спроби використовувати багатосторонні структури, в яких Росія і Білорусь беруть участь, щоб такими провокаціями займатися", - додав він.

Нагадаємо, раніше президент Росії Володимир Путін назвав появу членів ПВК "Вагнер" у Мінську акцією спецслужб України і США та заявив, що бойовиків заманили в Білорусь обманом. 

Loading...