Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Росії від коронавірусу летальність у рази нижча, ніж у багатьох інших країнах, - Путін

Президент РФ Володимир Путін Фото з відкритих джерел

За словами президента, щодобовий відсоток виявлених випадків COVID-19 в РФ залишається стабільним

В Росії від коронавірусної інфекції на 100 тисяч населення летальність в рази нижче, ніж у багатьох інших країнах, у тому числі і європейських країнах. Про це заявив президент Російської Федерації Володимир Путін, передає Інтерфакс.

"Зазначу, що по одному з, я вважаю, основних показників ефективності нашої роботи - по летальності, все-таки тут у нас ситуація виглядає непогано. У Росії від коронавірусної інфекції на 100 тисяч населення летальність в рази нижча, ніж у багатьох інших країнах, у тому числі і європейських країнах з розвиненою системою охорони здоров'я", - сказав Путін.

За словами президента, щодобовий відсоток виявлених випадків COVID-19 в РФ залишається стабільним, а кількість осіб, що видужали зростає. 

"У зв'язку з цим переважна кількість суб'єктів РФ приступила до пом'якшення режимів самоізоляції громадян та інших протиепідемічних обмежень", - додав Путін.

Новини за темою: Проти "обнулення" Путіна: В Росії анонсували протести після підписання указу щодо змін до Конституції

Нагадаємо, станом на 12 липня, кількість хворих на коронавірус у Російській Федерації склала 727 162 особи, з них 11 335 – летальні випадки, 501 061 пацієнт одужав.Loading...