У Росії спалахнули багатотисячні протести через затримання губернатора

Протести у Хабаровському краю Новая Газета

Активісти переконані, що звинувачення проти Фургала сфальсифіковані

У місті Хабаровськ на Далекому Сході Росії затримали губернатора регіону Сергія Фургала, що спричинило багатотисячні протести громадян. Про це повідомляє "Нова Газета". 

Як зазначається, слідчі органи РФ запідозрили губернатора Хабаровського краю Фургала у замовних вбивствах. Після чого політика етапували до Москви. 

У відповідь на арешт в місті спалахнули масові протести, такі ж акції відбулися у Комсомольську-на-Амурі, Ніколаєвську-на-Амурі, Амурську і в районних центрах Хабаровського краю. За даними правоохоронців, 11 липня в протестах взяли участь приблизно 12 тисяч протестувальників. Однак, у виданні запевнили, що активістів було у декілька разів більше - до 40 тисяч осіб. Протести назвали наймасштабнішими за останні 30 років.

Протести у Хабаровському краю Новая Газета

Протести у Хабаровському краю Новая Газета

Зокрема, активісти обурилися затриманням губернатора, адже переконані, що звинувачення проти Фургала надумані і сфальсифіковані. У зв'язку з цим демонстранти вимагають повернути губернатора в Хабаровськ, щоб провести об'єктивне розслідування. До слова, під час мітингів конфліктів з правоохоронцями не спостерігалося. 

Протести у Хабаровському краю Новая Газета

Протести у Хабаровському краю Новая Газета

Також у виданні повідомили, що 12 липня у Хабаровську розпочалася ще одна акція в підтримку Фургала. 

Новини за темою: У Сербії протести переросли у сутички між активістами і поліцією

Нагадаємо, нещодавно президент Болгарії Румен Радев закликав уряд та генерального прокурора подати у відставку через масові протести громадян проти корупції в країні. Loading...