У Росії пропонують блокувати інтернет-ресурси без рішення суду

Інтернет

Фото з відкритих джерел

Ініціаторами проєкту виступили депутати від правлячої партії "Єдина Росія"

До Держдуми Росії внесли законопроєкт, яким пропонують дозволити силовикам блокувати  "екстремістські" інтернет-ресурси без звернення до суду, передає "Радио Свобода".

Як зазначається, для цього правоохоронцям буде досить висновку одного експерта. Серед авторів ініціативи є член правлячої партії "Єдина Росія". Вони стверджують, що наявний порядок блокування займає багато часу. У той час порушники закону можуть "безкарно займатись незаконною діяльністю". 

Наразі зупинити роботу сайту можливо лише за рішенням суду. Екстремістські сайти включаються Роскомнаглядом до Єдиного реєстру забороненої інформації після виявлення в них відповідних ознак. 

Новини за темою: Публікували фарс про Литву і Україну: Google заблокував близько 90 YouTube-каналів, пов'язаних з РФ

Нагадаємо, нещодавно розробники "ВКонтакте" заявили, що обійшли блокування в Україні. За їхніми словами, вони поліпшили роботу проксі в мобільному додатку, завдяки чому мережею тепер можна користуватися "без обмежень".

Пізніше міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко доручив перевірити інформацію щодо забороненої в Україні російської соцмережі "ВКонтакте", яка заявила, що обійшла блокування.

Loading...