У Росії не зміг сісти німецький літак з евакуйованими з Уханя

Ілюстративне зображення Фото з відкритих джерел

Посадка у російському аеропорту була відхилена нібито через недостатню пропускну здатність

У суботу, 1 лютого, німецькому військовому літаку Airbus 310, який перевозив евакуйованих з китайського Уханя відмовили у дозволі зробити посадку в аеропорту Росії. Про це повідомляє The Bild.
 
Як зазначається, Російська Федерація не дозволила приземлитися військовому літаку Німеччини в московському аеропорту для дозаправлення та заміни екіпажу.
 
"Росія спочатку надала нам дозвіл на приземлення. Проте згодом посадка в московському аеропорту була відхилена з посиланням на недостатню пропускну здатність", - заявив представник міністерства оборони Німеччини.
 
Зокрема, на той момент на борту німецького військового повітряного судна перебувало 144 евакуйованих пасажирів: 108 громадян Німеччини, 34 китайці, громадянин Болгарії та один громадянин Сполучених Штатів Америки.
 
До слова, який саме російський аеропорт не надав дозволу на тимчасове приземлення літака Airbus 310 з евакуйованими пасажирами у міністерстві оборони Німеччини не уточнили.
 
Нагадаємо, сьогодні, 1 лютого, керівник Міністерства оборони Росії Сергій Шойгу наказав провести евакуацію російських громадян з Китаю за допомогою п’яти літаків ПКС країни. Вивіз пасажирів запланували здійснити наступного тижня.


Loading...