У Росії горить колишній військовий полігон, почалися вибухи боєприпасів

Мешканців одного з селищ евакуюють

У російському селищі Желтухіно Рязанської області почалася пожежа на території колишньої військової частини, через що вибухають боєприпаси. Про це повідомляє "Интерфакс".

Зазначається, що вогонь поширився на колишньому полігоні. "Пожежа охопила колишній полігон. Судячи з усього, вибухають боєприпаси, які не розірвалися, постраждалих немає", – сказав співрозмовник видання.

Водночас через вибухи довелося евакуювати невелике селище, яке розташоване за 3 км від місця інциденту. "Евакуйовано селище Кузьмінка, в ньому проживає 25 осіб", – повідомили виданню.

Як повідомляють журналісти, пожежу підтвердили в пресслужбі Західного військового округу Росії. Там зазначили, що в селищі загорілася трава. "Поривистим вітром вогонь перекинувся на майданчик зберігання артилерійських боєприпасів", – заявили в пресслужбі.

Також там додали, що рятувальники з військової частини намагалися ліквідувати вогонь, але зупинити загоряння не вдалося. "Наразі на технічній території військової частини відзначаються окремі вибухи боєприпасів…особовий склад і цивільний персонал евакуйовані. Постраждалих немає. Загрози прилеглим населеним пунктам немає", – йдеться в повідомленні.

Новини за темою: Луганська область проситиме міжнародної допомоги для ліквідації наслідків пожеж

Нагадаємо, нещодавно в Луганській області між населеними пунктами Нижньотепле та Артема стався черговий підпал, внаслідок чого вогонь підступав упритул до електропідстанцій. Тоді внаслідок пожежі почали детонувати нерозірвані боєприпаси.Loading...