У Росії пісні ексучасника групи "ДДТ" визнали екстремістськими

Вадим Курильов Фото з відкритих джерел

Експерти прийшли до висновку, що у текстах Курильова є заклики до насильства проти влади і "пряме спонукання до знищення системи"

Міністерство юстиції Російської Федерації внесло дві пісні групи "Електричні партизани" (автор: Вадим Курильов) - "Лівий терор" та "Зірка і автомат (R.A.F.)" в список екстремістських матеріалів. Про це пише проєкт "Роскомсвобода".

Повідомляється, що відповідні рішення прийняв Залізничний районний суд Пензи. Суддя погодився з висновком експертів про те, що в текстах пісень є заклики до насильства проти влади і "пряме спонукання до знищення системи". 

Тепер Роскомнагляд займеться блокуванням пісень.

У свою чергу Курильов пояснив, що написав свої композиції в 2009 і 2012 роках, після чого виклав їх в інтернет.

Зауважимо, Вадим Курильов - колишній учасник рок-групи "ДДТ". Він співпрацював з колективом в 1986-2002 роках. Курильов був басистом, а потім гітаристом і аранжувальником ДДТ.

Група "Електричні партизани" була створена на основі проекту "Курильов-бенд", який музикант організував в 1999 році. Вона не має постійного складу. Курильов є автором більшості пісень групи.

Новини за темою: Після обезголовлення вчителя із Франції хочуть вислати понад 230 підозрюваних в релігійному екстремізмі, - ЗМІ

Нагадаємо, раніше в СБУ повідомили, що правоохоронці не допустили 41 іноземця на територію України з серпня по вересень поточного року. Як повідомляють в СБУ, ці особи причетні до екстремістських організацій і можуть бути небезпечними для України та її громадян.Loading...