У Кремлі виключили участь військових РФ у карабаському конфлікті

За словами прессекретаря Путіна, Росія може захищати лише територію Вірменії

Дмитро Пєсков Фото з відкритих джерел

Прессекретар президента РФ Володимира Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Росія не братиме участь у конфлікті в Нагірному Карабасі на стороні Вірменії, а лише може стати на її захист у рамках ОДКБ. Про це повідомляє ТАСС.

За словами Пєскова, Росія має зобов’язання перед Вірменією відповідно до Договору про колективну безпеку, але вони не поширюються на Нагірний Карабах. "Зобов'язання в плані забезпечення безпеки: якщо країна-член ОДКБ піддається якійсь агресії, нападу ззовні, то в цьому випадку країни-учасниці договору мають зобов'язання встати на захист такої держави", – сказав прессекретар.

При цьому Пєсков додав, що інформація про ведення бойових дій на території Вірменії не підтверджується. "В даному випадку мова-то йде про Вірменію, президент чітко роз'яснив і розмежував ці два питання, зобов'язання по ОДКБ не поширюються на Карабах", – висловився російський чиновник.

Новини за темою: У Вірменії не виключили участь Росії у конфлікті в Нагірному Карабасі

Нагадаємо, нещодавно Дмитро Пєсков заявив, що в Росії стурбовані відновленням військових дій між Вірменією і Азербайджаном. Тоді він повідомив про можливе проведення телефонної розмови президента РФ Володимира Путіна з керівництвом Азербайджану в разі потреби.Loading...