У Польщі заявили про можливість блокування будівництва "Північного потоку-2"

Міністр МЗС Польщі вважає, що Росія не є надійним економічним партнером

Збігнєв Рау Фото з відкритих джерел

Міністр закордонних справ Польщі Збігнєв Рау заявив, що будівництво російського газопроводу "Північний потік-2" можуть заблокувати, адже проєкт не завершений. Про це урядовець повідомив в інтерв’ю "Польському радіо".

За словами дипломата, будівництво можуть припинити через те, що Росія не є надійним економічним партнером. "Це цілком можливо, оскільки цей проєкт не завершений, але найголовніше — це роздуми, які зводяться до того, що, оскільки в питаннях таких фундаментальних європейських цінностей, як права людини, позиція громадянського суспільства, Росія не є надійним партнером, вона не може бути надійним партнером в економічному вимірі", — сказав міністр.

Водночас Рау вважає, що будівництво російського газопроводу сприяє залежності економіки частини Європи від Москви. "Тим самим забезпечуючи Росію джерелами фінансування своєї зовнішньої політики, яка так ворожа до Євросоюзу", — висловився урядовець.

Новини за темою: У Кремлі відреагували на багатомільярдний штраф Польщі проти "Газпрому"

Нагадаємо, вчора, 7 жовтня, польський антимонопольний орган оштрафував "Газпром" на понад 6 млрд євро. Штраф призначили через відсутність співпраці під час антимонопольного розслідування щодо будівництва газопроводу "Північний потік-2".

Loading...