Новини » Світ Читать эту новость на русском

У Польщі за добу від коронавірусу померли понад 540 осіб

Reuters

Це найбільша кількість летальних випадків в країні від початку пандемії

У Польщі за добу, 13 листопада, від коронавірусу COVID-19 померли понад 540 хворих, що стало рекордною кількістю від початку пандемії. Про це повідомляє RMF24 з посиланням на Міністерство охорони здоров'я Польщі.

Так, напередодні в країні зареєстрували 548 смертельних випадків, з них 119 померлих не мали хронічних захворювань. Зауважимо, до цього кількість смертей за добу тричі перевищувала 400 осіб. 

Крім цього, напередодні зараження підтвердили у 25 571 людини. Найбільше хворих припадає на Сілезьке воєводство - понад 3 тис., а також на Нижньосілезьке, Великопольське та Мазовецьке воєводства.

Новини за темою: У Польщі відкрили тимчасову лікарню на стадіоні, є перший пацієнт

Загалом від початку пандемії COVID-19 у Польщі лабораторно підтвердили 691 118 випадків зараження коронавірусом. З них 10 045 осіб померли і 282 215 - вилікувалися.

До слова, за даними перепису населення від 2015 року, у Польщі проживає понад 38,5 мільйонів осіб. 

Нагадаємо, з 7 листопада Польща у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації посилила карантин. Зокрема, було закрито заклади культури та торгівлі, учнів 1-3 класів перевели на дистанційну форму навчання до кінця листопада. 

Також в Польщі припинили роботу музеїв, театрів, кінотеатрів, магазинів і торговельних центрів, окрім аптек, продовольчих магазинів, закладів обслуговування. 

Loading...